top of page
אודות הפרוייקט

סימפוני.

יצירת מגורים

במשכנות האומנים.

חברת עמרם אברהם מציגה את symphony – פרויקט המגורים החדש של משכנות האמנים בקרית מוצקין. כמו בכל פרויקט אותו ניגשת החברה לתכנן ולבצע, מושקע זמן רב בחשיבה על כל פרט ופרט- החל בתכנון הבניין, הפיתוח הסביבתי וגולת הכותרת – תכנון ועיצוב הדירה.

אנו מברכים אתכם על זכייתכם במכרז במסגרת תוכנית " מחיר למשתכן " ושמחים על הצטרפותכם למשפחה ההולכת ומתרחבת של לקוחותינו.

 

אחריות, מיומנות ומוניטין

הסטנדרט שלנו שישנה את איכות החיים שלכם, בחלק מתוכנית " מחיר למשתכן" נערכה חברת עמרם אברהם לספק את התכנון הטוב ביותר ברמת הביצוע האיכותית והגבוהה ביותר.

סטנדרט הבניה והמפרט הניתן ע"י משרד הבינוי והשיכון אמנם אינו ניתן לשינוי, אך הביצוע, היחס האישי והליווי של צוות חברתנו מיום זכייתכם במכרז ועד קבלת המפתח – הם הרבה מעבר לסטנדרט המוצע במסגרת התוכנית.

 

 

 

תכנון הפרוייקט: אלטמן - בושן 

על תכנון הפרויקט אמון משרד האדריכלים הצרפתי-ישראלי עטור הפרסים

אלטמן-בושן (Altman-Beauchene ), המתמחה בעיצוב מתחמי מגורים מודרניים, יישום שיטות בנייה ירוקה וחידוש מרקמים עירוניים.

המשרד ממוקם בעמק הלואר בצרפת והרחיב לאחרונה את פעילותו בישראל במטרה להקנות סטנדרטים אדריכליים חדשים לעיצוב סביבת המגורים העתידית.

אלטמן-בושן זכה לאחרונה בשלוש תחרויות אדריכליות לבניית מתחמי מגורים, ביניהן פרויקט 'אנרגיית אפס' (Passivhaus), התקן הגרמני לבנייה ירוקה. המשרד מאמין בתכנון בר-קיימא ומשיג זאת על ידי שימוש בחומרים טבעיים ושילוב מומחים בתחומי תכנון ערים ואדריכלות נוף, יועצי סביבה ומהנדסים, החל מהסקיצה הראשונה . בתכנון הפרוייקטים עושה המשרד שימוש משולב בטכנולוגיה ומודלים ממוחשבים לצד קשב מתמשך לצורכי החיים בסביבת המגורים ובעיר.

אדריכל זהר אלטמן העומד בראש המשרד הוא בעל תואר שני בארכיטקטורה ובינוי ערים, מרצה בטכניון ומתמחה ביצירת חוויות עירוניות חדשניות.

הערה כללית:

 ​בכל מקרה של אי עמידה בכל אחד מהמועדים המצוינים, בכל שלב שהוא, תהיה אפשרות לפסול את הזכייה ו/או לשנות את מיקום הזוכה בסדר בחירת יחידות הדיור, לפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה המנהלת, לרבות במקרה בו הזוכה לא הגיע במועד שנקבע לו לבחירת הדירה ו/או לא הגיע לחתום על הסכם המכר במועד שנקבע לו.*המועדים המצוינים עשויים להשתנות בהתאם להחלטת משרד הבינוי והשיכון. המידע המחייב הוא זה המופיע באתר משרד הבינוי והשיכון, המידע באתר זה הוא לרקע כללי.

שלבים

<<השלבים 

LATEST RENTAL PROPERTIES

שלב 3

שלב 1 | הנפקת אישור זכאות

יש להנפיק "אישור זכאות" (עפ”י הקריטריונים המופיעים באתר משרד הבינוי והשיכון) באחת מהחברות (עמידר, מילגם ומרכז אלונים מקבוצת מ.ג.ע.ר) למתן שירותי טיפול בבקשות לסיוע בדיור, ניתן לתאם פגישה או להגיש בקשה מקוונת דרך האתר של מחיר למשתכן בכתובת:http://www.dira.gov.il/zakaut/pages/bakashat_zakaut.aspx .

למען הסר ספק ניתן גם להשתמש ב"אישור זכאות" של מחיר למשתכן במתכונת הישנה שהינה בתוקף ביום ההרשמה להגרלה. ממולץ לבחון יכולת מימון לרכישה (משכנתא וכו') אין טעם להגיש בקשה אם אין יכולת כלכלית לרכישה.

שלב 2 | תקופת ההרשמה ל-28 יום

במידה ויש ברשותכם אישור זכאות מתאים, תוכלו לבצע רישום עד 2/6/16 בשעה 23:59 דרך אתר משרד הבינוי והשיכון

בכתובת :https://dira.moch.gov.il/ProjectsList


מומלץ לבחון יכולות כלכליות למימון הדירה טרם הגשת מועמדות להגרלה.

ההרשמה נסגרה!

שלב 3 | ההגרלה ורשימת זוכים

פעילות משרד הבינוי והשיכון מספר ימים לאחר סיום שלב ה"תקופת ההרשמה" (שלב 2) תתקיים הגרלה בין כל הנרשמים לפרויקט. ההגרלה תתבצע על ידי משרד הבינוי והשיכון. ההגרלה הינה על המיקום בסדר בחירת הדירות של חברת עמרם אברהם דהיינו, הזוכה בעל מספר הסידורי הנמוך ביותר יבחר ראשון את הדירה בה הוא מעוניין וכך הלאה לפי הסדר.

הודעה על שמות הזוכים ועל המיקום הסידורי בהגרלה לבחירת הדירה תשלח בדוא”ל ובדואר רשום ע”י משרד הבינוי והשיכון. הודעה תישלח גם לנרשמים אשר לא עלו בהגרלה..

פעילות הדיירים >>

אין צורך בשלב זה לפנות לחברה. חברת עמרם אברהם תצור עמכם קשר ותזמן אתכם באופן יזום עפ"י סדר ההגרלה להדרכות ובחירת הדירה.

שלב 4 | הצגת הפרויקט

פעילות חברת עמרם אברהם

לאחר ההגרלה ופרסום רשימת הזוכים, חברת עמרם אברהם תזמן את כל הזוכים להדרכות אישיות/קבוצתיות עם נציגי החברה בהן יינתן כל המידע הנחוץ לצורך המשך התהליך ובחירת הדירה.
 

פעילות הדיירים
בשלב זה על הרוכש לגבש החלטה לגבי הדירה אותה ירצה לרכוש (מס' בניין, דירה). מומלץ להכין רשימת עדיפויות לפי מיקומכם בהגרלה. לדוגמא, מקום 10 יכין 11 אפשרויות, מקום 20 יכין 21 אפשרויות וכך הלאה.
מודגש כי אין התחייבות כלשהי מטעם החברה להבטיח דירה זו או אחרת. הנ"ל בכפוף למלאי הדירות הפנויות ולמיקום הזוכה בהגרלה

שלב 5 | בחירת הדירה

פעילות חברת עמרם אברהם
חברת עמרם אברהם תפנה לכל זוכה טלפונית ובאמצעות דוא"ל על מנת לזמנו לפגישה אישית לצורך בחירת הדירה המיועדת ובהתאם למיקומו בסדר ההגרלה.

במהלך תקופה זו אנו נעדכן מעת לעת באתר החברה את מלאי הדירות הקיים. מומלץ להיכנס ולבדוק על מנת לדעת מראש אילו דירות נותרו פנויות.

פעילות הדיירים 

פגישה עם נציגי החברה. לכל דייר יוקצו עד 45 דקות של פגישה אישית עם יועץ נדל"ן לצורך קבלת ההחלטה, בחירת הדירה וחתימה על הסכם רכישה. במעמד בחירת הדירה יהיו נציגי חברת הבקרה של משרד השיכון . ית"ב – 09-8983059
במעמד הפגישה יציגו הזוכים את האישורים הנדרשים לרבות: הודעת זכייה(קיבלתם במייל), תעודת זהות (לא רישיון נהיגה) , ייפויי כוח במקרים הבאים: – אם רק אחד/ת מבני הזוג מגיע חייב יפוי כח מאומת ע"י עו"ד ע"פ נוסח החברה. אם שני בני הזוג לא יכולים להגיע ומעוניינים לשלוח נציג (אח, אבא, אמא, חבר) הנציג יגיע עם ייפוי כח נוטריוני בלבד ע"פ נוסח החברה.
במעמד הפגישה יחתמו הרוכשים על טופס בחירת הדירה טופס זה יהווה אישור הדייר להכנת חוזה הדירה. חשוב לדעת כי לרוכש הדירה לא תהיה אפשרות לשנות את בחירתו.
אי הגעה במועד ובזמן שנקבע לפגישת "בחירת הדירה" תבטל את זכותכם לבחירת דירה.
לפגישת בחירת הדירה חייבים להגיע כל הזוכים הרשומים בטופס אישור הזכייה  אשר נשלח אליכם על ידי משרד השיכון.
בסיום הפגישה נתאם עמכם מועד לחתימת חוזה הרכישה, תינתן אפשרות לרוכשים שיהיו מעוניינים לחתום במעמד בחירת הדירה על חוזרה רכישה.

מודגש כי אין התחייבות כלשהי מטעם החברה להבטיח דירה זו או אחרת. הנ"ל בכפוף למלאי הדירות הפנויות ולמיקום הזוכה בהגרלה.

שלב 6 | חתימת חוזה

הגורם האחראי:  חברת עמרם אברהם

במעמד בחירת הדירה תינתן אפשרות לזוכים לחתום על חוזה ע"י משרד עו"ד המייצג את החברה.

אפשרות זו מומלצת מאוד , תחסוך לכם הגעה נוספת .

האפשרות השנייה : עד 5 ימים לאחר בחירת הדירה תזמן החברה את הדיירים לחתימת חוזה הרכישה. על הזוכים להגיע לחתימת החוזה בליווי המסמכים הנדרשים על פי הנחיות משרד הבינוי והשיכון: אישור זכייה, תעודת זהות ופנקס צ'קים על שם הזוכה.

 

מעמד החתימה האמור בסעיף זה הנו לחתימה על החוזה בלבד. מובהר כי חוזה המכר ונספחיו נבדקו ואושרו ע”י משרד הבינוי והשיכון ולא יתקבלו השגות או בקשות לשינוי הנוסח ולא יתנהל לגביהם משא ומתן משפטי. לנוחיותכם ריכזנו את המסמכים הנדרשים כאן לעיון.

Please reload

קישורים לעיון

שלב 2
שלב 4
שלב 6
שלב 5
מסמכים לעיון
הדמיית הסביבה
תוכניות הדירה

אחריות, מיומנות ומוניטין

הסטנדרט שלנו שישנה את איכות החיים שלכם

התחלה חדשה ואיכותית

בואו להכיר מקרוב את האיכות והסגנון, הליווי האישי, היחס המשפחתי, הניסיון המקצועי,שלנו

אודות החברה 

אודות החברה

התכנון. החשיבה והדיוק בפרטים הקטנים

זה כרטיס הביקור שלנו.

חברת עמרם אברהם מציגה את symphony – פרויקט המגורים החדש של משכנות האמנים בקרית מוצקין. כמו בכל פרויקט אותו ניגשת החברה לתכנן ולבצע, מושקע זמן רב בחשיבה על כל פרט ופרט- החל בתכנון הבניין, הפיתוח הסביבתי וגולת הכותרת – תכנון ועיצוב הדירה.

אנו מברכים אתכם על זכייתכם במכרז במסגרת תוכנית " מחיר למשתכן " ושמחים על הצטרפותכם למשפחה ההולכת ומתרחבת של לקוחותינו.

 

עמרם אברהם.  

באים מהלב ,כדי שתרגישו בבית בכל שלב חברת עמרם אברהם מחברות הייזום והביצוע המובילות באזור השרון והמרכז, פועלת מאז שנת 1994 ומתמחה בשלושה תחומים עיקריים :

 

פרויקטים למגורים

במסגרת זו תכננה ובנתה מאות יח"ד בשנים האחרונות בחדרה , בנימינה, זכרון יעקב, פרדס חנה- כרכור ורעננה. בקרוב יחל שיווקם של פרויקטים חדשים

בקרית מוצקין ובאילת .

 

בין הפרויקטים הבולטים ניתן למנות את :

AQUA – 11 מגדלי יוקרה בשכונת עין הים מערב חדרה |

פרויקט צמרות/ בית שניידר / מגדלי לב העיר/ מרום תרנ"א/ GO IN – חדרה

פרויקט מנדרין/ שכונת הקוטג'ים מנדרין בוטיק – פרדס חנה

פרויקט ויצמן 123 – רעננה

פרויקט קולוני – בנימינה | פרויקט גלרי כרכור | פרויקט המייסדים – הזית זכרון יעקב

 

מתחמי מסחר / נכסים מניבים :

בבעלות החברה מתחמי  קניות, מסחר ומשרדים  בחדרה :

A CENTER אשר נפתח בשנת 2015

מתחם A DESIGN   - המרכז החדש לעיצוב הבית הנמצא בשלבי תכנון מתקדמים.

 

התחדשות עירונית

החברה שותפה כיום במספר מיזמי התחדשות עירונית בחדרה, זכרון יעקב וטירת הכרמל בסך כולל של מאות יח".

 

הקו הייחודי, העיצוב המוקפד והתכנון המתקדם מהווים את השלד בכל פרויקט אליו ניגשת החברה לתכנן ולבצע.

בואו להכיר מקרוב את האיכות והסגנון, הליווי האישי, היחס המשפחתי, הנסיון המקצועי, העמידה בלוחות הזמנים והמוניטין אשר הם בעבורך הביטחון שבחרת נכון.

 

אחריות, מיומנות ומוניטין

הסטנדרט שלנו שישנה את איכות החיים שלכם בחלק מתוכנית " מחיר למשתכן" נערכה חברת עמרם אברהם לספק את התכנון הטוב ביותר.

ברמת הביצוע האיכותית והגבוהה ביותר. סטנדרט הבניה והמפרט הניתן ע"י משרד הבינוי והשיכון אמנם אינו ניתן לשינוי, אך הביצוע, היחס האישי והליווי של צוות חברתנו מיום זכייתכם במכרז ועד קבלת המפתח – הם הרבה מעבר לסטנדרט המוצע במסגרת התוכנית.

לאתר החברה לחצו כאן 

צרו קשר, אנחנו כאן בשבילכם.

התקשרו אלינו :  04-6400045

כתבו לנו : 

כתובת:

מיקום הפרוייקט :

דקר 59 קריית מוצקין.

משרדי החברה :

עמרם אברהם - המסגר 22 חדרה.

Success! Message received.

CONTACT
bottom of page